Spacer po Naszej Szkole

Z powodu sytuacji epidemicznej nie możemy zaprosić Uczniów i ich Rodziców do naszej przestrzeni edukacyjnej w SP 40 Katowice.

Ale to nas nie powstrzymało od przybliżenia  obrazu Szkoły Podstawowej nr 40 im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Zapraszamy do obejrzenia prezentacji o naszej szkole. Prezentacja przedstawia jedynie ułamek obrazu naszej szkoły. “Czterdziestki ” nie da się zawrzeć w kilkunastominutowej prezentacji.

To szkoła pełna radości, pozytywnej energii, emocji. A te wszystkie cechy wnoszą do niej zarówno Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele, Pracownicy Obsługi i Administracji i Dyrektor Szkoły.Tej atmosfery nie da się podrobić i nie znajdziecie jej w żadnej innej szkole.Smile

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiego filmiku . Kasia uczennica klasy 1 zaprasza na wycieczkę po naszej szkole.Smile

Kliknij w obrazki poniżej, żeby zobaczyć filmy Cool