BIP
Menu główne

Strona główna

Informacje o szkole

Historia

Jerzy Kukuczka

Hymn Szkoły

Informacje ogólne

Życie szkoły

Zastępstwa [.pdf]

Dziennik elektroniczny

Wydarzenia

Samorząd Uczniowski

Rada Rodziców

Galeria

Archiwum wydarzeń

Projekty ogólnopolskie

Wędrówki szlakami nowoczesnej edukacji

Wkręć się w pomaganie

Oficjalna strona Wkręć się w pomaganie

Ogólnopolski projekt edukacyjny IPN

Certyfikaty






Biblioteka


Osiągnięcia uczniów
2017/2018

2016/2017

2015/2016

2014/2015

2013/2014

2012/2013

2011/2012

2010/2011

2009/2010

2011/2012

Aneta Dereszewska (IIIb)Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego Języka Polskiego;

Monika Gawron (IIa)Finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Rosyjskiego dla uczniów gimnazjum woj. Śląskiego w roku szkolnym 2011/2012;

Tomasz Reimann (IIIa)I miejsce w Małym Finale Ogólnopolskiego Konkursu „Ojczyzna – Polszczyzna” 2011/2012;

Aleksandra Cierlicka (IIIe)I miejsce w Wojewódzkim Konkursie organizowanym przez WPKiW w Chorzowie pod hasłem „Mamo, tato – rzuć palenie”;

Agnieszka Skalec (IIIe)I miejsce w Mistrzostwach Katowic Gimnazjów Gimnazjów w piłce ręcznej dziewcząt roku 2011/2012;

Anna Lewalska (Ic)– II miejsce w Wojewódzki Konkursie organizowanym przez WPKiW w Chorzowie pod hasłem „ Mamo, tato – rzuć palenie”;

Uczennica klasy IIcII miejsce w Miejskim Międzyszkolnym Konkursie na Prezentację Multimedialną w programie MS Power Point pt. „Janusz Korczak – przyjaciel dzieci;

Arkadiusz Kołodziej (IIIe),  Patryk Rosenbaum (IIIe)II miejsce w międzyszkolnym konkursie matematyczno-fizycznym dla gimnazjów;

Oliwia Broda (IIa)III miejsce w Wojewódzkim Konkursie organizowanym przez WPKiW w Chorzowie pod hasłem „Mamo, tato – rzuć palenie”;

Natalia Klekokcińska (IIIe)III miejsce w etapie rejonowym I Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego;

Michał Peterek (IIIe)III miejsce w III Powiatowym Katowickim Konkursie  Informatycznym;

AKTYWNOŚĆ NA RZECZ INNYCH W FORMIE WOLONTARIATU:

Kamil Sobczyk (Ia), Jessica Franczyszyn (Ib), Daniel Drajem (Id), Justyna Hajda (IIa) ,Wiktoria Dudzińska (IIa),  Manuela Lewańska (IIc), Klaudia Królikowska (IIc), Wojciech Burzyński (IIIa), Kamil Kondras (IIIa),Patrycja Kostka (IIIa), Natalia Kubicka (IIIa),Kamila Moll (IIIa), Alicja Przybyło (IIIa) ,Jakub Sak (IIIa), Aneta Dereszewska (IIIb), Sonia Ćwikowska (IIIb),  Natalia Dąbrowska (IIIb), Adriana Filak  (IIIb), Paulina Gacek (IIIb), Patrycja Kapcia(IIIb),   Barbara Lewek (IIIb), Anna Łebek (IIIb),  Weronika Woś (IIIb),  Weronika Wróbel (IIIb),  Weronika Zbroszczyk (IIIb), Aleksandra Cierlicka (IIIe),Natalia Klekokcińska (IIIe),Agnieszka Skalec (IIIe),Jakub Burczak (IIIe), AlicjaCzajor (IIIe),Grzegorz Czepiel (IIIe), Kamila Dec (IIIe),Katarzyna Góra (IIIe),Justyna Kopeć (IIIe),Joanna Krzemień (IIIe), Nicole Maruszczyk (IIIe),Maja Nadolny (IIIe), Anna Rosenbaum (IIIe),Paulina Wójtowicz (IIIe).

Logowanie
 
 
Rejestracja
Zapomniane hasło
Š
Dla Ucznia i Rodzica

Godziny dzwonków

Plan lekcji obowiązujący od 23.10.2017

Dodatkowe zajęcia 2017/2018

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

Zebrania i konsultacje 2017/2018

Ważne terminy [.pdf]

Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych

Ważne informacje dla rodziców

Projekty edukacyjne 2017/2018

Doradztwo zawodowe

Losy Absolwentów

Reforma edukacji

Prawo szkolne

Ewaluacja wewnętrzna



Kontakt

Portale edukacyjne

Zajęcia techniczne

Religia

Sport

Ekologia i chemia

Język niemiecki

Zasady żywienia w szkole

Informacje dla ucznia i rodzica

Wygenerowano w sekund: 0.05 - 22 zapytań MySQL 1,469,295 unikalne wizyty